Poszukiwana modelka

Sesja edukacyjna Masterclass

Zapraszam serdecznie wszystkie zainteresowane osoby na Certyfikowaną sesję edukacyjną Masterclass o tematyce: Makijaż permanentny; Nowoczesne zastosowania i metody mikro pigmentacji.

11 kwiecień 2015 Podczas 31. Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetyczncyh LNE & SPA Sala Wiedeń w godzinach 12:00 - 17:30

Prowadzoną przez profesjonalnych trenerów:

Elizabeth Oakes (Wielka Brytania) - Permanetnt Make Up Artist - wykwalifikowany Trener makijażu permanetnego z międzynarodowym doświadczeniem. Wykształcenie oraz doświadczenie zdobyła w Stanach Zjednoczonych w International Institute Of Permanent Cosmetics. Zdobywczyni licznych nagród i certyfikatów. Obecnie dyrektor szkoły EIPMU Training School, European Instuite of Permanent Make Up. Członek Society of Permanent Cosmetic Professionals (SPCP) w Irlandii. Jurorka wielu mistrzostw i konkursów z zakresu makijazu permanetnego. Specjalista z zakresu m.in.: mikropigmentacji medycznej, mikropigmntacji naprawczej, kamuflażu w makijażu permanentnym, mikropigmnatcji skóry głowy

Alec Kurucz - Specjalista mikropigmntacji oraz Permanetnt Make Up Artist. Działa w branży od 1984r. Ekspert z zakresu usuwania makijażu permanetnego oraz mikropigmnetacji skóry głowy. Założyciel i właściciel marki Ecuri Cosmetics. Pomysłodawca innowacyjnej metody pigmentacji skóry głowy Ecuri ( która jest niechirurgicznym rozwiązaniem problemu łysienia oraz przerzedzania włosów zarówno dla mężczyzn jak i kobiet). Pasjonat i entuzjasta technik makijażu permanentnego.

Żaneta Stanisławska - Właściciel ogólnopolskiej sieci szkół kosmetycznych Broadway Beauty. Wykładowca akademicki. Organizator i juror Mistrzostw Makijażu Permanentnego. Organizator sympozjum oraz pokazów z zakresu makijażu permanentnego. Współtwórca Permanent Make Up Magazine Poland. Trener z zakresu microblading, makijażu permanentnego i mikro pigmentacji medycznej. Założycielka pierwszej szkoły rocznej Szkoły Makijażu Permanentnego i Mikro Pigmentacji Medycznej Broadway Beauty College.

Marta Pawlik - Wykładowca Broadway Beauty. Utytułowana Mistrzyni Polski 2013 i wicemistrzyni Polski Makijażu Permanentnego 2014, obecnie jurorka tego konkursu. Na co dzień właścicielka SHEE Studio Makijażu Permenentnego w Krakowie.

W programie m.in: – Mikropigmentacja medyczna – rekonstrukcja brodawki sutkowej, Elizabeth Oaeks – Zabieg microblading – innowacyjna technika w makijażu permanentnym brwi, Żaneta Stanisławska – Mikropigmentacja medyczna – rekonstrukcja ust w przypadku zajęczej wargi, Marta Pawlik – Mikropigmentacja skóry głowy, Ecuri Scalp, Alec Kurucz

Data: 11.04.2015r Miejsce: EXPO KRAKÓW - Sala Wiedeń Czas: 12:00 - 17:30

Relacja z Sympozjum w Warszawie

5 marca w Warszawie odbyło się Metodyczne Sympozjum organizowane przez Brodway Beauty. Miałam ogromną przyjemność podzielić się z uczestniczkami swoją wiedzą i spędzić wspólny, bardzo pracowity dzień. Dziękuję wspaniałym trenerom - Żanecie Stanisławskiej, Urszuli Józefko i Małgosi Rupich za bardzo udaną współpracę, a wszystkim uczestniczkom za poświęcenie i zapał do pracy, poparte niemałym talentem

Poszukiwana modelka

Sympozjum mikropigmentacji Learn&Work

I SYMPOZJUM Z ZAKRESU MIKROPIGMENTACJI LEARN & WORK
w lutym i marcu w 4 miastach Polski: Katowicach (13.02.2015), Poznaniu (24.02.2015), Warszawie (05.03.2015) oraz Wrocławiu (24.03.2015) odbędzie się intensywny trening m.in. pod okiem Marty Pawlik, skierowany do linergistek wykonujących makijaż permanentny.

Karnawał czas zacząć !!!

Kolejne wyróżnienie dla Shee

Świąteczne prezenty od Shee i Revision

Wyróżnienie dla Shee - juror w mistrzostwach

W tegorocznych II Ogólnopolskich Mistrzostwach Makijażu Permanentnego, organizowanych przez Brodway Beauty zostałam zaszczyt pełnić funkcję członka jury. Tym samym miałam przyjemność oceny prac 10 najlepszych linergistek, które zakwalifikowały się do konkursu. Zapraszam do obejrzenia kilku migawek z tego wydarzenia.

Kolejny tytuł mistrzowski dla Salonu Shee

16 listopada 2014 r. w Sosnowcu odbyły się ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Permanentnego. Z pośród 10 osób zakwalifikowanych do udziału w Mistrzostwach Jury miało wybrać te, które wykonały najlepszy makijaż permanentny ust oraz brwi.
Przy ocenie prac brano pod uwagę nie tylko estetykę wykonania samego makijażu - kształt, symetrię i kolor dobranych pigmentów, ale poprzez ocenę higieny na stanowisku pracy oraz rodzaj i skuteczności zastosowanych środków znieczulających - oceniano bezpieczeństwo i komfort pacjentki podczas wykonywania zabiegu.
Po obradach Jury wybrało i nagrodziło 4 osoby.
Marta Pawlik zajęła 2 miejsce zdobywając tym samym tytuł Wicemistrza.

Nowy zestaw Revitalash

Tatuaże

Ubierz mnie w słowa

27 czerwca 2014 we Wrocławiu odbył się spektakl multimedialny „Ubierz mnie w słowa”, oparty na poezji Mariusza Kusiona.
W alternatywie do klasycznych przedstawień, w nowatorski sposób zostały połączone: poezja, muzyka i sztuka plastyczna.
Do udziału w przygotowaniu spektaklu została zaproszony właścicielka Studia Shee Marta Pawlik. Zajmowała się przygotowaniem malunków na ciele wykorzystanych do promocji wydarzenia.
Projekt sceniczny zawarł w niekonwencjonalny sposób za pomocą narracji, animacji i unikatowych kostiumów odwieczny taniec relacji między kobietą i mężczyzną.
Malowane słowem obrazy przenoszą widza w swoim uniwersalnym charakterze w świat emocji i uczuć. Narasta erotyczne napięcie. Zmysły się wyostrzają, mężczyzna prowadzi swoją partnerkę przez meandry namiętności: oczekiwanie, zazdrość, niepokój, szczęście i tęsknotę.

Bodypainting

Bodypainting jest to sztuka malowania ciała farbami. W odróżnieniu od tatuażu ma ona charakter tymczasowy.
Obie formy łączy dążenia do przekazania w formie obrazu wykonanego na ciele treści istotnych dla autora lub osoby pomalowanej.
Studio Shee jest miejscem gdzie piękno i ciało znajdują się w centrum zainteresowania, dlatego bodypainting stanowi bardzo istotny element naszej pracy.

Biotatuaż

Relacja z Ogólnopolskich Mistrzostw w Makijażu Permanentnym

Studio Shee Mistrzem Polski w Makijażu Permanentnym !!!

Studio Shee Mistrzem Polski w Makijażu Permanentnym.

Rabat 10%

Tylko w listopadzie rabat 10% na każdy nowy zabieg.

Ogłoszenie o modelce

Wykorzystaj swoją szansę i zostań modelką na Mistrzostwach makijażu permanentnego w Krakowie

IV Sympozjum Mikropigmentacji Medycznej i Estetycznej

W dniach od 21 do 22 kwietnia 2013 roku odbyło się IV Sympozjum Mikropigmentacji Medycznej i Estetycznej. Wspaniałe wykłady, wymiana doświadczeń, podnoszenie kwalifikacji.

Warsztaty z Corinną Kuffner

Grażyna Chmiela wzięła udział w Warsztatach z Corinną Kuffner, właścicielka firmy Long-Time-Liner. Corinna zdradziła tajniki perfekcyjnego wykonywania makijażu permanentnego.

IV Sympozjum Mikropigmentacji – zapowiedź

Tytuł ELITE-LINERGIST dla Studia Makijażu Permanentnego Shee

Elite Linergist Logo

Z dumą i radością informujemy, że od września 2012 roku Studio Makijażu Permanentnego Shee należy do elitarnych gabinetów marki Long-Time-Liner®.

Grażyna Chmiela zdobyła międzynarodowy tytuł Elite-Linergist®.

Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia i elitarnych umiejętności w dziedzinie mikropigmentacji.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Migawki z Mistrzostw Polski w Mikropigmentacji LTL-Elite ®

Finał I edycji Mistrzostw Polski w Mikropigmentacji Long-Time-Liner LTL-ELITE ®

Niezapomniane chwile, wspaniali ludzie, najlepsze Linergistki, piękne makijaże i bezcenne doświadczenie.

Obrazek Obrazek 2 Obrazek 3

Mistrzostwa Polski w Mikropigmentacji LTL-ELITE

Noworoczna promocja

Świąteczna promocja

Zimowe Trio - promocja Revitalash

Mikołajkowa promocja

Long-Time-Liner® ponownie zwycięzcą nagrody Readers' Choice!

Gala finałowa Biznes Ligi

Dzień Otwarty w Com-Com Zone

Promocja – prezenty dla klientek

„Zasypiać piękną i budzić się piękną”

„Babski dzień” w Com-Com Zone

III Sympozjum Mikropigmentacji

Long-Time-Liner niezwyciężony! Kolejna nagroda Beauty Award.